Kan inte nå servern
 
28 föremål
Arne Jones, "Stolen".
2d 14 tim
Arne Jones, "Stolen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
13 tim 23m
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
13 tim 27m
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 14 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
3d 13 tim
Puderstol, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.