Kan inte nå servern
 
74 föremål
Lars Hellsten, vas.
4d 20 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
3 tim 49m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
410 EUR
Utropspris
450 EUR
Wilke Adolfsson, vas, graal.
4 tim 49m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 1 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 4 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 1 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
7d
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.