Kan inte nå servern
 
67 föremål
Lars Hellsten, vas.
3d 22 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 6 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
3 tim 30m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 2 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
6d 1 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Willem Boy, kopia efter, "Gustav Vasa" (1496-1560).
6d
Willem Boy, kopia efter, "Gustav Vasa" (1496-1560).
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
4d
Urna, porslin, Meissen, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.