102
144073

Stellan Mörner

(Sweden, 1896-1979)

Interiör

Signerad Mörner och daterad -38 samt signerad S. Mörner och daterad 1938 a tergo. Duk 42 x 56 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

25 000 - 30 000 SEK

2 500 - 3 000 EUR

Hammer price:
30 000 SEK
Exhibitions

Utställd i Oslo 1969