158
112233

SOPPSLEV, Ryssland 1800-talets slut.

1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Hammer price
1 900 SEK

Bladet invändigt förgyllt. Slätt skaft med graverat monogram A S.

Slitage.