"Materia/minne". Editerad av Materia/Minne 1982. Objekt i laminerat björkträ 36,5 cm. Signerat Bård Breivik och daterat -82 à tergo. Sandgjuten aluminiumrelief bearbetad med saltsyra 15 x 18
cm. Signerad Jan Håfström och daterad 1982 à tergo. Vax/oljemedium på duk med lysande pigment uppklistrad på kartong 17,5 x 14 cm. Signerad Anders Knutsson och daterad -82 a tergo. Förpackad i kartong, med tillhörande bok.
Yterrkartong smärre kantnött.