SPEGEL med KONSOLBORD gustaviansk stil tidigt 1900-tal
Vitmålade och förgyllda, genombrutet krön med blomgirlang och porträttmedaljong, ram med bladstav, bordets längd 64, bredd 34, höjd 62 cm, spegelns mått 119 x 50 cm
Minor wear. Minor stains. Colour loss.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.