Tre träaskar med numrerad fackindelning. Ca 125 bilder; Götaland, Bohuslän, samt Ångermanland. Ca 8 x 8 cm.
Bruksslitag. Enstaka bild med skador.
Customer service
Sweden
Telephone hours: Monday – Friday 9 am – 1 pm