Terrakottafärgad spegel med polykrom medaljon och hörnornamnet. Bred benvit huvudbård med med stiliserad blom- och palmettranka.
Ställvis hprdare slitage, fläckar, ställvis missfärgad, malskador, lagningar. Långsidorna med smärre trampveck, skadade kortsidor.
Customer service
Sweden
Telephone hours: Monday – Friday 9 am – 1 pm