Avlång rundad form med indragen hals med bronserade och perforerade hänklar på vardera sida. Polykrom figurscen med kvinnor och barn under körsbärsträd. H 42
Smärre slitage, enstaka nagg.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.