BORDSGARNITYR, 3 delar, 1900-tal.

Fajans med blå dekor infattad i gulmetall. Bordsur, h 56, pendel finns. Kandelabrar, ett par, fem ljusarmar, h 59.

Bruksslitage, sprickor, ärgade samt lösa dekordelar. Nyckel saknas.

Auction closed
4 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed