Selterglas 13 Likörglas 9 Champagneglas 10 Starkvinsglas 7+2 Rödvinsglas 9 Vitvinsglas 12 snapsglas 10 Groggglas 5+1 Dessertvinglas, grönkuppa, 13
Bruksslitage. Smärre märken och repor. Nagg.