Live auctions
Auction: April 21−22, 2026
Auction: April 21, 2026
Auction: May 20−21, 2026
Auction: June 10−12, 2026

ARMBANDSUR, Certina, 18k guld, bär datum 2000.

Herrur, manuell, datum, safirglas, 30m, guldfärgad urtavla, diam 34mm, sernr 158928968. Svart läderband original.

Logogravyr samt datum. Slitage. Repor på boett. Ej funktionstestad.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.