366591
Johan Krouthén
(1858-1932)
Johan krouthÉn, olja på duk, signerad.

JOHAN KROUTHÉN, olja på duk, signerad.

Sommarlandskap med stuga. 68x98 cm.

Sedvanligt ytslitage, krackelyrer.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
Final bid
0
0
0
25 000 SEK
The auction is closed.
Accepted minimum price is not met
Bidhistory (0 bids)