Skiva med dekor i boulleteknik. Rik dekor av inläggningar i gulmetall mot svärtad botten. Konturerad skiva. Låda i sarg. Svängda ben avslutade i gulmetall. Längd ca 60 Bredd 45 Höjd 77 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.