Olika träslag bl.a björk, intarsiadekor, två par skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Längd 135, djup 48, höjd 145 cm. Se även objekt nummer 384457. Nyckel finns.
Bruksslitage, repor, stötmärken.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.