SKRIVBORD samt HURTS, Alvar Aalto, Artek, Finland, 2002.

Björk. Etikettmärkt "Original Alvar Aalto design, Atrek, made in Finland 2002". Hurts på hjul med tre lådor. Längd 120 cm, bredd 60 cm, höjd 71 cm.

Bruksslitage. Repor, fläckar, nötmärken. Defekt anordning till en låda. Inredning saknas i låda. Nyckel saknas.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed