MANSCHETTKNAPPAR OCH SLIPSNÅL, 14k guld, briljantslipade damanter, Björn Weckström, Lapponia, 1990-tal. Totalvikt ca17g.
"Crust of Ice". Diamanter tot ca0,15ct. Manschettknappar längd 1,5cm, slipsnål längd 5cm.
Obetydligt slitage.