STOLAR, 6+2 st, bl a Cosmos, 1900-talets början, etikettmärkta.

Mörkbetsat böjträ i bok. Genombruten rygg, rund plywoodsits med reliefdekor.

Slitage, färgbortfall. 2 stolar med avvikande sits, saknar märkning. Smärre bristningar och skador.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed