BARNSERVIS, 5 delar, flintgods, "Snövit", Walt Disney, Rörstrand.
Kanna, tre koppar med fat, gräddkanna samt litet fat. Kopparnas höjd 5 cm.
Bruksslitage. Krackelyr. Sprickor. Färgbortfall. Nagg.