Live auctions
Auction: April 21−22, 2026
Auction: April 21, 2026
Auction: May 20−21, 2026
Auction: June 10−12, 2026

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets början.

Målat. Tredelad benställning av gjutjärn, dekor av grenverk. Längd 70. Bredd 58. Höjd 71 cm.

Senare målning. Renoverat och kompletterat med senare träskiva. Repor och märken. Skivan med slitage.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.