FÅTÖLJER, ett par, med 1 FOTPALL, så kallad Gripsholmsfåtölj, "Medevibrunn" ur Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal.
Ljust grålackerad stomme. Klädd sits. Kopplade ben. Brännmärkta.
Smärre slitage och nötmärken. Enstaka mindre fläckar.