FRANZ STEINFELD, olja på duk, signerad F Steinfeld 1843
Landskap med figurer och kor. 41 x 53 cm.
Ej examinerad ur ram. Krackeleringar. Ytsmuts, fläckar. Smärre färgbortfall. Någon mindre skada.