VÄSKA, Noe, Louis Vuitton.
Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Reglerbar axelrem. Beslag märkta "LOUIS VUITTON". Fodrad med brun canvas. 26 x 33 x 20 cm.
Bruksslitage, enstaka mindre repor.