CHARLOTTE WAHLSTRÖM, olja på duk, signerad Charlotte Wahlström.
Fjordlandskap i stämningsbelysning. 90 x 160 cm.
Dukens hörn samt ytterkanter med ställvis slitage/skrapmärken/färgbortfall. Ytsmuts.