EBBE, AXEL och JOHANSSON-THOR, EMIL, grafiska blad, 2 st, sign.

"Fru Dygd och Fru Lusta", färglitografi, 19 x 30. "Kyrkan vid haven", etsning, 21 x 30.

Fulnade. Färglitografin med veck. Ej examinerade ur ram.

Auction closed
800 SEK
The auction is closed.