Stomme av ek, lösa dynor klädda i rutigt tyg. Längd 200, bredd 83, höjd 80. Madrassbredd 80 cm.
Skaderapport
Smärre slitage och fläckar. Smärre nagg och flisa på stomme.
Wear. Rubbed off. Minor stains. Chip.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.