Auktioner online

Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4m 26s
550 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paola Navone, soffa, "Grey 03", Gervasoni, Italien.
6m 26s
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Erling Ärlingsson, I Paris utkanter.
9m 26s
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
11m 26s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
16m 26s
Bordslampa, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK