Gubi, sidobord.
< 1m
Gubi, sidobord.
10 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
5m 20s
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
7m 20s
Hörnskåp, 1900-talets mitt.
3 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
11m 20s
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK