Auktioner online

Matta, Isfahan, Old, ca 160 x 105 cm.
< 1m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
1m 58s
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
5m 58s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
7m 58s
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Tekke, antik. Ca 320 x 220 cm.
11m 58s
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK