Auktioner online

Gillis Lundgren, soffbord "Impala" för IKEA 1970-tal.
2m 9s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Blomsterstilleben.
4m 9s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alf Lindberg, Utan titel.
8m 9s
Alf Lindberg, Utan titel.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
10m 9s
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
12m 9s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK