18 items
Spegelmålningar ett par Kina 1900-tal.
Current bid
500 SEK
2 500 SEK
Vikskärm Japan 1900-tal.
Current bid
3 000 SEK
4 000 SEK
Dörrpar, Thailand 1900-talets början.
Current bid
2 000 SEK
3 000 SEK
An 18th century Japanese book.
Current bid
1 000 SEK
2 500 SEK