25 items
A cast iron plant pot.
Current bid
1 200 SEK
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 dlr 1900-talets mitt/andra hälft.
Current bid
2 000 SEK
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 dlr 1900-talets andra hälft.
Current bid
1 800 SEK
4 000 SEK
TITO AGNIOLI,
Current bid
500 SEK
2 500 SEK
An 21st century garden bench.
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
A mid 20th century garden table.
Current bid
1 000 SEK
2 500 SEK
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
ROTTINGMÖBEL 4 dlr 1900-talets mitt.
Current bid
1 500 SEK
4 000 SEK
SOFFBORD/TRÄDGÅRDSBORD 1900-tales mitt.
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
BLOMBORD, 1960-tal.
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD 1900-talets andra hälft.
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
FOLKE BENSOW,
Current bid
1 750 SEK
3 000 SEK
BÄNK/SOFFA 1940/50-tal.
Current bid
2 000 SEK
3 000 SEK