A group of three celadon glazed vessels, Sawankhalok, Thailand, 15th/16th century

Height approx. 5-6.5 cm

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut. Kuluneet reunat.

Alkuperä - Provenienssi

Cargo Royal Nanhai lot no. 2115

Tarjottu
1 000
95
109
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
4. tammi 16:14
1 000 SEK
4. tammi 16:12
500 SEK
4. tammi 16:12
300 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Appraiser
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu