Muut Muut
25943
KAKEMON, orientalisk.
Kakemon, orientalisk
Kakemon, orientalisk
Kakemon, orientalisk
Kakemon, orientalisk
Kakemon, orientalisk

Papper och siden med måleri. L 141.

Smärre skador, slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK