Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BORD, "Plano Table", Giancarlo Piretti för Anonima Castelli, Italien, 1971.

Fyrdelad, vitlackerad polyester, benstomme i aluminium. Ihopfällbart, fjädermekanik. Uppfällt diam 95 h 72.

Slitage. Sprickor. Repor. Anlöpning.

Lähtöhinta
5 000 SEK