SKÅP, Sverige, art deco, 1920/1930-tal.

Olika träslag bl.a björk, intarsiadekor, två par skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Längd 135, djup 48, höjd 145 cm. Se även objekt nummer 384457. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor, stötmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK