FAILE (Patrick McNeil & Patrick Miller)

(Yhdysvallat)
(Yhdysvallat)

FAILE (PATRICK MCNEIL & PATRICK MILLER), färglitografi, signerad.

Figurkomposition. Enligt uppgift numrerad à tergo på en upplaga på 100 tryck. Bladstorlek 99 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
12 000 SEK