IKEA

(Ruotsi, 1943-)
IKEA
(Ruotsi, 1943-)

MATGRUPP, 5 delar, ur IKEA:s 1700-tals serie, sent 1900-tal.

Stollar, "Halunda", vitlackerat trä samt klädsel i textil. Slagbord, "Bergslagen", grålackerat, med tappar. Längd 166, bredd 117 (bredd hopfällt 27), höjd 76 cm.

Repor.

Lähtöhinta
10 000 SEK