Ei yhteyttä palvelimeen

Grafik

Avdelningen grafik omfattar verk på papper i de flesta olika trycktekniker från närmare fem århundraden. Här möter vi stora internationellt kända namn men till något mer modesta priser. Inom kategorin finns äldre grafiska metoder som litografier, träsnitt, etsningar och mer moderna tekniker som t.ex. serigrafier.

 
34 Esinettä
Makode Linde, "Can't you speak".
3p 21 h
Makode Linde, "Can't you speak".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
3p 21 h
Makode Linde, "Phantom Blot".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
3p 22 h
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Teltta.
3p 19 h
Päivi Lempinen, Teltta.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
200 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
7p 1 h
Anders Zorn, "Dalarö".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
500 EUR
Carl Johan De Geer, "Påskön".
6p 20 h
Carl Johan De Geer, "Påskön".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
6p 20 h
Carl Johan De Geer, "Vittnet".
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
Siri Rathsman, Untitled.
5p 21 h
Siri Rathsman, Untitled.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
5p 22 h
Victor Vasarely, "Louisiana 4".
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
3p 22 h
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
5p 21 h
AKAY, Reason for Living.
Tarjottu
1 250 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Anders Zorn, "Byst".
7p
Anders Zorn, "Byst".
Tarjottu
300 EUR
Lähtöhinta
400 EUR
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
3p 22 h
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
Tarjottu
1 211 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
"Maisema-aihe".
3p 20 h
"Maisema-aihe".
Tarjottu
40 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
Günter Frühtrunk, "Staccato".
3p 22 h
Günter Frühtrunk, "Staccato".
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Hughie O´Donoghue, Untitled.
1p 22 h
Hughie O´Donoghue, Untitled.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
3p 22 h
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Jean Dubuffet, "The Warrior" 1958.
1p 2 h
Jean Dubuffet, "The Warrior" 1958.
Tarjottu
8 200 SEK
Lähtöhinta
10 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
5p 1 h
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Tarjottu
800 EUR
Lähtöhinta
800 EUR
Andy Warhol, after, "Brillo".
23 h 5m
Andy Warhol, after, "Brillo".
Tarjottu
25 001 SEK
Lähtöhinta
20 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme
Pysy ajan tasalla huutokaupoistamme, näyttelyistämme sekä taide- ja designmaailman uutisista.