Klassiska 583

111 föremål
1513. ELDHUNDAR, ett par. Frankrike, 1800-tal.
Klubbat pris
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
1514. ELDHUNDAR, ett par. Frankrike, 1800-tal.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1515. ELDHUNDAR, ett par. Frankrike, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
1516. ELDHUNDAR, ett par. Frankrike, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
13 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
1517. SKULPTUR. Troligen Tyskland, omkring år 1500.
Klubbat pris
24 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1518. RAM. Barock, omkring år 1700.
Klubbat pris
Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
1519. GLASMÅLNINGAR, ett par, 1700-tal.
Klubbat pris
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
1520. GLASMÅLNING, av Busch och Echtler, Göteborg 1739. Senbarock.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK