Klassiska 583

12 föremål
739. Anders Zorn, "Oväder".
739. Anders Zorn, "Oväder".
Klubbat pris
38 000 SEK
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
740. Anders Zorn, "Biljard".
740. Anders Zorn, "Biljard".
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
12 000 - 14 000 SEK
741. ANDERS ZORN, etsning, 1900, signerad med blyerts.
Klubbat pris
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
742. Anders Zorn, "Kusinerna".
Klubbat pris
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
744. Carl Larsson, "Bilderboken".
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
746. Helene Schjerfbeck, "Sidenskon".
Klubbat pris
65 000 SEK
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
747. Helene Schjerfbeck, "Konvalescenten".
Klubbat pris
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
748. Helene Schjerfbeck, "Konvalescenten".
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
749. Helene Schjerfbeck, "Kostymbild" (Bagarens dotter/Kvinna i vitt).
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
750. Helene Schjerfbeck, "Andakt".
Klubbat pris
31 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK