Klassiska 583

12 föremål
739. Anders Zorn, "Oväder".
739. Anders Zorn, "Oväder".
Klubbat pris
38 000 SEK
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
740. Anders Zorn, "Biljard".
740. Anders Zorn, "Biljard".
Klubbat pris
14 000 SEK
Utropspris
12 000 - 14 000 SEK
741. ANDERS ZORN, etsning, 1900, signerad med blyerts.
Klubbat pris
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
742. Anders Zorn, "Kusinerna".
Klubbat pris
Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
744. Carl Larsson, "Bilderboken".
Klubbat pris
15 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
746. Helene Schjerfbeck, "Sidenskon".
Klubbat pris
65 000 SEK
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
747. Helene Schjerfbeck, "Konvalescenten".
Klubbat pris
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
748. Helene Schjerfbeck, "Konvalescenten".
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
749. Helene Schjerfbeck, "Kostymbild" (Bagarens dotter/Kvinna i vitt).
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
750. Helene Schjerfbeck, "Andakt".
Klubbat pris
31 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

293. Axel Einar Hjorth, hörnskåp, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
42 000

ditt bud
Fair warning
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK