Klassiska 586

110 föremål
1330. SKULPTUR. Barock, 1600-tal.
Klubbat pris
40 000 SEK
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
1337. RESEUR I ORIGINALFODRAL. Barock, 1600-tal.
Klubbat pris
95 000 SEK
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
1319. URNOR, ett par. Älvdalen, 1800-talets andra fjärdedel.
Klubbat pris
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
1276. AMPEL, för nio ljus. Empire, 1800-talets början.
Klubbat pris
50 000 SEK
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
1328. SKULPTURER, ett par, Tyskland, omkring år 1700, Barock.
Klubbat pris
Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
1356. VIOLIN, signerad och daterad av Jacques Boquay, Paris 1724.
Klubbat pris
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK