Tid för klappar

Tid för klappar – shoppa dina julklappar på Bukowskis

619 föremål
ELDHUNDAR, ett par, 1900-tal.
ELDHUNDAR, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ESCADA, väska.
ESCADA, väska.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCH, med fasettslipad bergkristall.
Klubbat pris
405 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE ANDERSSON, skulptur, gips, signerad.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREVHÅLLARE, 2 st, mässing, 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CÉLINE, clutch.
CÉLINE, clutch.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTIAN DIOR, blus, 1970/80-tal, storlek 8.
Klubbat pris
361 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, troligen Murano Italien 1950/60-tal glas.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABER, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK