Tid för klappar

Tid för klappar – shoppa dina julklappar på Bukowskis

619 föremål
BURK MED LOCK, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1927.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.
FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISHINK, Aldo Tura, Italien 1970-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, Genève, armbandsur, 27 mm,
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLF SINNEMARK, tekanna, porslin, Rörstrand.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 375 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASK, malakit och marmor, 1900-tal.
Klubbat pris
926 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABER, 1920-/30-tal.
KANDELABER, 1920-/30-tal.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANDSPEGEL, tenn, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DEKORATIV SKULPTUR 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 875 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISHINK, mässing, 1970-tal.
ISHINK, mässing, 1970-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELIS BERGH, skål på fot, Kosta, 1920-30-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, kanna, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris
962 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKYLARE, tenn, GAB, 1935.
VINKYLARE, tenn, GAB, 1935.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 4 st, Filigrandekor, Italien, 1900-tal.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIVA TOIKKA, vas signerad Nuutajärvi glas.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTLJUSSTAKE, mässing, 1700-tal.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREVHÅLLARE, 2 st, mässing, 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, "rödtolva", fickur, 51,5 mm,
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER, 5 st, om Ola Billgren.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGURD PERSSON, fat, Cultura Metal, Sverige.
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERMÈS, scarf, "Mexique".
HERMÈS, scarf, "Mexique".
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, vas, stengods, "Argenta", Gustavsberg.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAB, vas, tenn, Stockholm, 1936.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOTTEGA VENETA, bälte.
BOTTEGA VENETA, bälte.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MULBERRY, plånbok.
MULBERRY, plånbok.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABER, smidesjärn, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABER, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERMÈS, scarf.
HERMÈS, scarf.
Klubbat pris
1 802 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARTIER, väska, "Trinity".
CARTIER, väska, "Trinity".
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODEPLANSCHER, 21 st, kolorerade, 1808.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN PALMQVIST, skål. glas, "Ravenna" Orrefors, 1968.
Klubbat pris
4 066 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CROCKETT & JONES, skor, storlek 8,5.
Klubbat pris
1 501 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIN, 2 st, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Maestri, Italien, 1900-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISHINK, "Daydream", Australien, 1970-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALSBAND, bijouteri, Oscar de la Renta.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok.
LOUIS VUITTON, plånbok.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN KANDELL, stol, "Camilla", Källemo AB, Värnamo.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CÉLINE, skärp.
CÉLINE, skärp.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, försilvrad metall, 1900-tal.
Klubbat pris
809 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTIAN DIOR, blus, 1970/80-tal, storlek 8.
Klubbat pris
361 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESCADA, väska.
ESCADA, väska.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÄNDARE, les must de Cartier.
TÄNDARE, les must de Cartier.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTIAN DIOR, väska.
CHRISTIAN DIOR, väska.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, tenn, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, rottingram, möjligen Ikea, 1960-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YVES SAINT LAURENT, paraply.
YVES SAINT LAURENT, paraply.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, troligen Murano Italien 1950/60-tal glas.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUNCHBÄGARE, 6 st, silver, Göteborg 1967,
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSDEKORATIONER, 2 st, vitmetall.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUCCI, plånbok.
GUCCI, plånbok.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR ANDER, adventsljusstake, "Sonat", Ystad Metall.
Klubbat pris
2 250 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG JENSEN, dosor, 2 st, sterlingsilver, Danmark.
Klubbat pris
1 750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CÉLINE, clutch.
CÉLINE, clutch.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CÉLINE, necessär/make-up väska.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖRHÄNGEN, ett par, Mads Ziegler, 'Claw' örhängen, 8K guld.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK