Tid för klappar

Tid för klappar – shoppa dina julklappar på Bukowskis

619 föremål
CHOPARD, armbandsur, 37 mm.
CHOPARD, armbandsur, 37 mm.
Klubbat pris
34 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
JOAN MIRÓ, färgetsning, ur: "La bague d'aurore", 1957.
Klubbat pris
3 500 EUR
Utropspris
1 500 EUR
PATEK PHILIPPE, armbandsur, 27,5 mm.
Klubbat pris
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, armbandsur 36 mm.
Klubbat pris
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
RING, briljantslipad diamant, platina.
Klubbat pris
3 800 EUR
Utropspris
5 000 EUR
ARMBAND, med briljantslipade diamanter totalt ca 4.60 ct.
Klubbat pris
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
RING, design Siegfried Egger, med diamanter.
Klubbat pris
52 000 SEK
Utropspris
65 000 SEK
VACHERON CONSTANTIN, rannekello, 35 mm.
Klubbat pris
5 100 EUR
Utropspris
6 000 EUR
GLASSERVIS 140 delar, "Odelberg", Kosta, 1900-tal.
Klubbat pris
66 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
HERMÈS, "Birkin 40", väska, 2011.
Klubbat pris
75 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
HERMÈS, "Birkin 35", VÄSKA. 2004.
Klubbat pris
7 600 EUR
Utropspris
7 200 EUR
ROLEX, GMT-Master II, armbandsur, 40 mm.
Klubbat pris
92 000 SEK
Utropspris
55 000 SEK
PATEK PHILIPPE, Gondolo, armbandsur, 49,5 x 32 mm.
Klubbat pris
167 000 SEK
Utropspris
140 000 SEK