Tid för klappar

Tid för klappar – shoppa dina julklappar på Bukowskis

619 föremål
OMEGA, armbandsur, 30 mm.
OMEGA, armbandsur, 30 mm.
Utropspris
14 000 SEK
ARMRING, med åttkantslipade diamanter.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BJÖRN WECKSTRÖM, RING, 14K guld. Lapponia 1999.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
ROTARY, armbandsur, 22 mm.
ROTARY, armbandsur, 22 mm.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LEONARD, armbandsur, 28 mm.
LEONARD, armbandsur, 28 mm.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHANEL, TVÅ PAR SKOR i storlek 35,5.
Klubbat pris
80 EUR
Utropspris
200 EUR
CHANEL, PORTFÖLJ.
CHANEL, PORTFÖLJ.
Klubbat pris
1 550 EUR
Utropspris
2 000 EUR
GUNGHÄST, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, troligen Murano Italien 1950/60-tal glas.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IWC, armbandsur, 29 x 34 (40) mm.
Klubbat pris
1 800 EUR
Utropspris
2 500 EUR
KANDELABER, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK