Det våras för trädgården!

19 föremål
TUNNA, med lock, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 310 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KROCKETSPEL, 1960-tal.
KROCKETSPEL, 1960-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUNE BÄCKSTRÖM, vas och urna, brons, 1930-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YTTERFODER, terrakotta, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKEPPSLAMPA, Davey & Co., London, 1900-tal.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄLEN/FLÖTEN, 7 st, glas, 1900-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLÖTEN, 10 st, 1900-tal.
FLÖTEN, 10 st, 1900-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLÖTEN, 10 st, 1900-tal.
FLÖTEN, 10 st, 1900-tal.
Klubbat pris
1 899 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KROCKETSPEL, 1960-tal, trä.
KROCKETSPEL, 1960-tal, trä.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALSTER, smide, 1700-tal.
HALSTER, smide, 1700-tal.
Klubbat pris
617 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FARTYGSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
617 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LANTERNOR, 2 st, målad metall, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KROCKETSPEL, 1900-talets första del.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLÖTEN/VÄLEN, 3 st, 1900-tal.
FLÖTEN/VÄLEN, 3 st, 1900-tal.
Klubbat pris
1 201 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LANTERNA, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 601 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 318 SEK
Utropspris
1 500 SEK