Tuija Lindström Collection

21 föremål
FOTOBÖCKER, 2 st, Bernd & Hilla Becher,
Klubbat pris
1 515 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOBOK, Richard Avedon,"In The American West".
Klubbat pris
2 201 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOBOK, Irving Penn "Irving Penn" 1984.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOTOBÖCKER, 3 st, Edward Steichen.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TUIJA LINDSTRÖM, offset signerad och numrerad 95/128.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOTOBOK, Irving Penn "Passage".
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TUIJA LINDSTRÖM, Utställningsaffischer 3 st, offset.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOBOK, Irving Penn "Worlds in a Small Room".
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOTOBÖCKER, 2 st Robert Mapplethorpe.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOTOBÖCKER, 3 st, Robert Frank.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FOTOBÖCKER, 2 st Bruce Davidson med dedikation.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK