Inred ute

137 föremål
STOLAR 4 st 1960-tal.
STOLAR 4 st 1960-tal.

Utropspris
3 000 SEK
BORD 2 st omkring 1900.
BORD 2 st omkring 1900.

Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1900-talets mitt.
SOFFA, 1900-talets mitt.

Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1900-talets mitt.
BORD, 1900-talets mitt.

Utropspris
3 000 SEK
BLOMBORD, 1940-tal.
BLOMBORD, 1940-tal.

Utropspris
2 500 SEK
SOLUR, 1900-tal.
SOLUR, 1900-tal.

Utropspris
2 500 SEK
BORD, Byarums Bruk, 2000-tal.
BORD, Byarums Bruk, 2000-tal.

Utropspris
2 500 SEK